× Anasayfa Hakkımızda Cihazlarımız Filitre ve Diğerleri

HAKKIMIZDA

about-bg

TÜRK TEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİ su arıtma sistemlerinin ileri gelen firalarından birisi olup 2004 yılında kurulmuştur. Son yıllar içerisindeki su arıtma cihazlarındaki piyasadaki atılımı , artışı ve sizlere sağladığımız memnuniyet , uygun fiyatlar ile bu alandaki gelişmiş kuruluşlardan birisi haline gelmiştir. kalite ve ucuzluk ilkesinden taviz vermeden Dünyanın en kaliteli ve en son teknolojisini herkesin sahip olabileceği fiyatlarla siz değerli müşterilerin hizmetine sunmuştur. Ürünlerimizin tümü 2 yıl Türkiye garantisi altındadır.

Hedefimiz ; Her zaman para kazanmak değil helal kazanmak ! Çünkü arıtma cihazı sahibi olmak ülkemizde lüks olarak gözüküyor ve firmalar bu durumdan faydalanıp sürekli haksız kazanç rekabetine giriyor.

Vizyonumuz Kaliteli cihazın uygun fiyatlarla müşterilere sunmak Müşteri memnuniyetinin farkında olup memnuniyeti sağlamak adına sürekli gelişim halinde olmak, Müşteri bünyemizi geliştirmek ve uzun vadeli müşterilerimiz ile bir aile bağı kurmak, Helal kazanç uygun fiyat politikası ile sektördeki gücümüzü arttırmak, Tüm dünyada sağlıklı su hizmeti vermek ve markamızı bir global marka yapmaktır.

Misyonumuz Her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ve sağlam ürünler üretmek, İhracatlarımızla; Ülke ekonomisine faydalı katkı sağlamak, İthalatlarımızla; Ülkemize uygun fiyatlı ve fiyat performans kıyaslamasında performansı üste taşıyacak ürünler getirmek, Bu alanda, tüm global ülkeleri arasında kalitesiyle en ön plana çıkmış bir marka olmaktır.

KALİTELİ SU İÇİN TÜRK TEKNİĞİ SEÇİN!